poniedziałek, 3 kwietnia 2017

Finał V Turnieju Negocjacyjnego dla Aplikantów Radcowskich

1 kwietnia w Warszawie odbył się finał V edycji Turnieju Negocjacyjnego dla Aplikantów Radcowskich. W tym roku w finale wzięły udział zespoły:
  • Rokujący - OIRP Kraków
  • Hulajpartia! - OIRP Kraków
  • Protokolsi - OIRP Kraków
Zespoły te zakwalifikowały się do finału turnieju po etapie wstępnym, obejmującym rozwiązanie serii studiów przypadku z obszaru negocjacji, w tym roku po raz drugi realizowanym w nowej, dużo bardziej wymagającej niż w poprzednich latach formule. Te trzy zespoły zostały wyłonione do udziału w finale spośród w sumie 36 zespołów jakie zgłosiły się do turnieju w tym roku.
W grze finałowej uczestnicy zmierzyli się z zaprojektowanym przez nas problemem negocjacyjnym z obszaru trzeciego sektora, związanym z planowaniem efektywnego wykorzystania środków z dotacji publicznych na działalność kulturalno-edukacyjną, będącym fabularną kontynuacją scenariusza stworzonego na potrzeby turnieju w zeszłym roku. Indywidualny styl negocjacji uczestników oceniało jury w składzie:
  • prezes Krajowej Izby Radców Prawnych mec. Maciej Bobrowicz
  • prof. Jerzy Stępień
  • prof. Zbigniew Ćwiąkalski
V edycję Turnieju Negocjacyjnego dla Aplikantów Radcowskich po bardzo wyrównanych i emocjonujących negocjacjach wygrał zespół Protokolsi z OIRP w Krakowie, zaś nagrodę indywidualną Najlepszego Negocjatora zdobyła decyzją sędziów Pani Anna Czornik z zespołu Rokujący.
Serdecznie gratulujemy tegorocznym zwycięzcom, którym udało się osiągnąć sukces i porozumienie w wyjątkowo złożonych i wymagających negocjacjach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz