środa, 20 września 2017

Relacja z wakacji 2017 część 1: WoodstockW te wakacje między okresami urlopowymi wzięliśmy udział w dwóch ciekawych projektach, w których udało nam się połączyć przyjemne z pożytecznym.
Pierwszą akcją była nasza obecność na Woodstocku, po raz pierwszy nie tylko jako uczestnicy festiwalu, a częściowo jego twórcy. Na zaproszenie Fundacji Impossible przegotowaliśmy warsztaty z grą „Nie daj się wkręcić!” , na których prezentowaliśmy techniki perswazyjne występujące w sprzedaży i życiu społecznym.


Uczestnicy naszych warsztatów zostali wyposażeni przez nas w komplet kart w specjalnym Woodstockowym opakowaniu, zawierający nazwy technik perswazyjnych i opis ich działania. Zadaniem graczy było wskazanie odpowiedniej nazwy techniki w prezentowanej przez nas historii.
Gra poprzedzona była krótkim wykładem o psychologicznych aspektach perswazji i motywacji, w którym mówiliśmy m.in. o tym jak techniki obecne w reklamach, działaniach promocyjnych, czy w sprzedaży bezpośredniej oddziałują na decyzje zakupowe i finansowe uczestników warsztatów.

W końcowym etapie spotkania zaproponowaliśmy i przedyskutowaliśmy z uczestnikami sposoby na unikanie sytuacji, które mogą skończyć się dla niech niekorzystnie.
Warsztaty upłynęły nam w niepowtarzalnej, sympatycznej atmosferze, a jak się finalnie okazało wzięło w nich udział prawie pięćdziesiąt osób. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział oraz Fundacji Impossible za zaproszenie.

 [KK]

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza