wtorek, 29 marca 2022

Finał X Edycji Turnieju Edukacyjnego dla Aplikantów Radcowskich

W dniu 14 marca 2020 odbył się finał jubileuszowej, dziesiątej edycji Turnieju Negocjacyjnego dla Aplikantów Radcowskich, który mamy przyjemność organizować od ośmiu lat na zlecenie Krajowej Izby Radców Prawnych. Wzięły w nim udział zespoły:

  • Negotiatores z OIRP Kraków
  • MJK Negocjatorzy z OIRP Lublin
  • Beskidzcy Juryści z OIRP Katowice

Po bardzo wyrównanej rozgrywce, z wynikiem 279 punktów, zwyciężył zespół Negotiatores z OIRP w Krakowie w składzie Adrainna Tomasik (kapitan zespołu), Hubert Dziadzio oraz Piotr Karp.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, którzy w toku rozgrywki w symulacyjnej grze negocjacyjnej wypracowali najlepsze porozumienie dla swojego klienta. Warto także zauważyć, że pozostałe zespoły w finale zaprezentowały bardzo wysoki poziom kompetencji, kultury negocjacyjnej i strategicznego planowania, osiągając wysokie wyniki i prowadząc przez całą czterogodzinną symulację bardzo wyrównane i dobrze ustrukturyzowane negocjacje, dotyczące złożonego zagadnienia finansowego z obszaru zarządzania projektami.

Wszystkim uczestnikom całego Turnieju i finalistom gratulujemy zaangażowania w rozwijanie własnych kompetencji negocjacyjnych, a zespoły którym w tym roku nie udało się dotrzeć do finału zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Turnieju.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz